top of page

Sara Egger Gruppe

Öffentlich·23 Mitglieder

Гледајте ВО ЖИВО: Македонија Англија 20 ноември 2023 Денес


Фудбал ТВ во живо потполно бесплатна апликација за loversубителите на фудбалот кои никогаш не сакаат да пропуштат какво било дејство, без оглед каде се ...


Пино тешко и да се опорави за идното Европско првенство, на кое Шпанија веќе се квалификацираше. 7 поврзани вести »Gol. mk - пред: 6 часа Аргентина сè уште ја слави светската титула освоена во Катар, а одбраната на тронот продолжува. Веќе се вжештија јужноамериканските квалификации за следното Светско првенство, а сега таму следуваат најголемите фудбалски спектакли. 5 поврзани вести »SportSport - пред: 6 часа Алесандро Флоренци, бекот на Милан е споменуван во аферата со коцкање на италијански фудбалери. ФУДБАЛ Archives - Алсат ТВ Фудбалската репрезентација на Македонија за две недели ќе ги игра дуелите со Италија во Рим и Англија во Скопје со… Read More » · 06November 6, 2023. 364. 6 поврзани вести »Спортклуб - пред: 9 часа Младата репрезентација на Македонија до 21 година загуби минимално со 1:0 од селекцијата на Грузија во рамките на 4 коло од квалификациите за пласман на ЕП 2025. 9 поврзани вести »SportSport - пред: 8 часа Иако има 38 години, Лука Модриќ игра на високо ниво. Хрватскиот фудбалер и натаму е на цена на пазарот, засега најголема сума за него се подготвени да платат клубовите од С. Во живо Македонија Англија гледајте 20/11/2023 Онлајн пред 8 часа — Гледајте во живо: ГЕРМАНИЈА – МАКЕДОНИЈА. Натпревар за трето место на турнирот "Rukomet je moja buducnost". ЈАВИ СЕ ЈУЖНА ✏️ ЈАВИ СЕ ЈУЖНА. [ОНЛАЈН] Италија Фудбалска репрезентација на Македонија пренПренос од Македонија - Франција квалификации за ЕУРО... МРТ1 Промо · 22 Septemba 2020 saa 09:19 ·. ФУДБАЛ КВАЛИФИКАЦИИ ЗА ЕП (ЖЕНИ) МАКЕДОНИЈА - ФРАНЦИЈА. Фудбал (m)Gol. mk - пред: 5 часа Фудбалската селекција на Босна и Херцеговина се чини дека го допре дното и вечерва забележа уште еден срамен пораз во квалификациите за Европското првенство во Германија. Македонија Англија гледајте во живо 20 ноември 2023 пред 6 часа — Македонија Англија гледајте во живо 20 ноември 2023 Онлајн пред 1 час — Македонија Англија натпревар во живо 20 ноември 2023 пред 55 минути ... Австралија го совлада Бангладеш со 7:0 во првото коло од групата И... Houses for rent NL 11. 9. 2023 — Германија до 19 години Македонија 13. 10. 2023 — до 21 гледајте во живо Malta Фудбалска репрезентација на Македонија пренос 12 септември. 17... Во првите 45. минути видовме доста тврда и тактичка игра на двете страни, со голема... 22 поврзани вести »Sport M - пред: 8 часа Германските медиуми пренесуваат дека Баерн е подготвен да ја разгледа можноста следното лето кога ќе му истече договорот да го доведе Килијан Мбапе. 47 поврзани вести во 5 поттеми »Sport M - пред: 7 часа Манчестер Јунајтед се подготвува за нови големи промени откако клупскиот директор Ричард Арнолд најави заминување на крајот на 2023 година. Адвокатите на играчот тврди дека Флоренци се коцка на илегални сајтови, но не се обложува на фудбалски натпревари. 30 поврзани вести во 3 поттеми »Дерби - пред: 8 часа Шпанија рутински ја одработи својата задача на Кипар и успеа да слави со резултат 1:3, и тоа во натпревар на кој доста шанса добија млади фудбалери. Во стартната постава на Луис де ла Фуенте се најде и голобрадиот Ламине Јамал, суперталентот на... Гледајте фудбал во живо преку 1xbet Руската он-лајн кладилница„1xBet“, која својот производ на македонскиот онлајн пазар го нуди веќе подолго време ви нуди можност да гледате директни преноси во ... Арабија. Ова го потврди менаџерот на Модриќ, Борха Коус. 23 поврзани вести »Слободен Печат - пред: 10 часа В петок од 20. 45 часот на стадионот „Олимпико“ во Рим ќе се игра натпреварот од квалификациите за Европското првенство 2024 помеѓу фудбалските репрезентации на Италија и Македонија. [[[Телевизија во живо@]]>>>>] Гостивар Брегалница пред 6 дена — 2023 Младата репрезентација на Македонија до 21 година во третот (ГЛЕДАЈ ОНЛАЈН#) Македонија Италија гледја во живо 23. 3. (ВО ЖИВО... Gol. Spor1 објави дека германскиот шампион е заинтересиран за напаѓачот на Пари Сен Жермен. 14 поврзани вести »Канал5 - пред: 10 часа Италијанскиот клуб Специја доживува голема резултатска криза. Минатата сезона испаднаа од елитното место, а оваа сезона изгледаат како кандидати за враќање во Серија Ц бидејќи по 13 кола го заземаат 18. [Спорт ТВ##] Македонија Италија пренос 9 септември 2023 9. 2023 — Македонија Италија во живо 9 септември 2023 пред 14 часа — Maкедонската фудбалска репрезентација утре од 20. 45 часот во. Луксембург - Македонија... 5 поврзани вести »Дерби - пред: 8 часа Жерард Пике ја крена на нозе шпанската јавност со изјавата која ја даде пред една недела, а особено онаа во Мадрид која е тесно поврзана со сите успеси на Реал. Поранешниот стопер на Барса заклучи дека во блиска иднина никој нема да се сеќава на... 4 поврзани вести »Sport 1 - пред: 9 часа Јулијан Нагелсман со Германија ќе се обиде да оствари добри резултати на Европското првенство (ЕП) кое се игра следната година, а неодамна го објави списокот со фудбалери за ноемвриските натпревари, а на него го нема талентираниот Карим Адејеми. Еден од кандидатите за негов наследник е актуелниот функционер на компанијата „Инеос спорт“, Жан-Клод Блан,... Ништо ново не донесе ниту српската легенда Саво Милошевиќ, затоа што... 11 поврзани вести »Дерби - пред: 6 часа Лучијано Спалети говореше за Македонија на официјалната прес-конференција пред утрешниот натпревар во Рим, односно нагласи дека нашата селекција е многу повеќе ресурси во својата игра, а не само Елиф Елмас и Енис Барди. 104 поврзани вести во 4 поттеми »Канал5 - пред: 5 часа Најмалку 12 лица се повредени во судир меѓу бугарските навивачи и полицијата во Софија пред и за време на натпреварот меѓу Бугарија и Унгарија од групата Г од квалификациите за ЕП 2024 во Германија. Италијанскиот „ Скај Спорт “ ги објави можните состави со кои би... 17 поврзани вести »Sport M - пред: 8 часа Репрезентациите на Австралија, Јапонија и Јужна Кореја, учесници на светското првенство во Катар, со убедливи победи ги започнаа настапите во азиските квалификации за СП 2026 година. Македонија против Франција попладнево, еве каде ќе има Македонија против Франција попладнево, еве каде ќе има пренос. Македонија е Во минатото женската ракометна репрезентација на Македонија има и еден триумф на... Слободен Печат - пред: 9 часа Франческо Тоти и Лучијано Спалети денеска ги „закопаа секирите“ со голема прегратка, оставајќи ги зад себе годините на горчина од искуството на Рома. Тие соработуваа за време на првиот мандат на тактичарот на стадионот „Олимпико“, но работите се... Италија Фудбалска репрезентација на Македонија Италија Фудбалска репрезентација на Македонија натпревар во живо 17 ноември 2023 Онлајн Во живо со Македонски спорт и Телеграф 71. Gruppe für gemeinsame Interessen | BV D-Grafenberg 24. 2023 — Македонија Италија 9 септември 2023 | The Македонија Македонија до 21 гледајте во живо Malta Фудбалска репрезентација на Македонија пренос. 7 поврзани вести »Екипа - пред: 5 часа Фудбалерот на Вилјареал Јереми Пино, ги повреди лигаментите на левото колено, и се очекува да го пропушти останатиот дел од сезоната. Football Live Tv-Cricket Live - Апликации на Google Play Фудбал ТВ во живо потполно бесплатна апликација за loversубителите на фудбалот кои никогаш не сакаат да пропуштат какво било дејство, без оглед каде се ... mk - пред: 3 часа Кормиларот на узбекистанската репрезентација, Среќко Катанец, не ја поддржува одлуката на ФИФА да организира Светско првенство со 48 селекции. Поранешниот селектор на Македонија смета дека со овој потег се намалува квалитетот на Мундијалот и вели... Спортклуб - пред: 9 часа Фудбалската федерација на Македонија вечерва пренесе известување од МК тикетс во кое се вели: -Се известуваат сите оние кои што купиле ваучер билети во А4 формат за претстојниот фудбалски натпревар помеѓу А репрезентациите на Македонија и Англија. 4 поврзани вести »Дерби - пред: 5 часа Португалија веќе извесно време е сигурен патник на Европското првенство и само професионално го доработува квалификацискиот циклус, во кој вечерва запиша нова победа. Тимот на Роберто Мартинез гостуваше во Лихтенштајн и очекувано влезе како... Италија Фудбалска репрезентација на Македонија пренос пред 3 дена — Македонија Македонија до 21 гледајте во живо Malta Фудбалска репрезентација на Македонија пренос . Англија и победа над Малта. До сега ... Гледајте ВО ЖИВО: Малта до 17 Македонија 30.10.2023 — Гледајте ВО ЖИВО: Малта до 17 Македонија до 17 31 октомври 2023 Поток 14.2.2022 — Младата репрезентација на Македонија до 17 години на 15 и ...


Info

Willkommen in der Gruppe! Hier können sich Mitglieder austau...
bottom of page